Základná organizácia chovateľov

drobných hlodavcov / morčatá/

Vážení priatelia, členovia,

v mene celého výboru ZO Vás pozývam na Výročnú členskú schôdzu (VČS), ktorá sa uskutoční v sobotu 13.01.2018 o 10:00 v budove Oblastného výboru Slovenského zväzu chovateľov na Dolnej Ulici 25 v Banskej Bystrici.

Na VČS prebehnú aj voľby členov výboru. Zoznam kandidátov, ktorí svoje prihlášky poslali do termínu, nájdete, po prihlásení, na stránke http://www.zochm.sk/clenske-schodze/51-vsetky/413-volby-do-vyboru-2018 . O celom programe VČS Vás budeme včas informovať prostredníctvom mailu ako aj na stránke zochm.sk. V prípade, že sa plánujete VČS zúčastniť, prosím Vás, dajte nám vedieť na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Počet osôb potrebujeme vedieť aby sme vedeli zabezpečiť vhodné priestory.

 

Zároveň by som Vám rád pripomenul, že do konca januára 2018 je každý člen povinný uhradiť každoročný členský príspevok. Informácie o výške členského príspevku nájdete na stránke http://www.zochm.sk/informacie-pre-clenov .

 

V mene celého výboru ZO Vám prajem šťastné a veselé Vianoce.

Peter Šimkovič
tajomník